Dam pracę | Szukam pracy (CV) | O nas

praca PIELĘGNIARKA W DOMU OPIEKI

Opis stanowiska pracy
Link2europe - Europejska Agencja Pracy (certyfikat nr 4570) - dla naszego partnera, sieci belgijskich domów opieki, poszukujemy osób chętnych do podjęcia stałej pracy w Belgii na stanowisku:

PIELĘGNIARKA W DOMU OPIEKI

Do obowiązków zatrudnionych osób należeć będzie pełna opieka pielęgniarska (wykonywanie zarówno czynności medycznych jak i opiekuńczych) nad pacjentami belgijskich domów opieki.

Wymagania:
- wyższe wykształcenie pielęgniarskie,
- doświadczenie na samodzielnym stanowisku,
- dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
- chęć nauki języka holenderskiego,
- chęć wyjazdu na dłuższy czas.

Firma oferuje:
- kurs języka niderlandzkiego
- możliwość podjęcia studiów magisterskich w Belgii
- interesującą pracę oraz dobre warunki pracy,
- stawka miesięczna 2040€ brutto/miesięcznie,
- premie i dodatki (wakacyjny, premia roczna),
- ubezpieczenie,
- znalezienie mieszkania,
- opiekę polskiego koordynatora,
- pomoc w relokacji rodziny,
- dopełnienie formalności związanych z wyjazdem.

CV prosimy przesyłać na adres e mail: info@link2europe.pl Tel kont 0774414502

Województwo: Dolnośląskie
Miasto: -
Aby skontaktować się z ogłoszeniodawcą wejdź w link poniżej: